Regionálne riaditeľstvo Michala Nemčka 

SPOLOČNE MENÍME BUDÚCNOSŤ

Bc. Diana Nemčková Simanová

Pracujem ako líder-maklér od roku 2015. Zaoberám sa životným poistením, investíciami na priamo, druhými a tretími piliermi.

Práca maklérky pre mňa znamená mať na výber a byť schopný vybrať klientovi individuálnu poisťovňu a produkt šitý na mieru, nakoľko každý z nás  potrebuje niečo svoje. Riadim sa heslom : “Keby existovala, len jedna správna poisťovňa všetky ostatné by mohli zaniknúť.”

           Mojou úlohou je vychovať kvalitných obchodných poradcov a eliminovať tak nespokojnosť klientov s poisťovňami. Poistenie nie je nikdy zlé, bohužial dochádza k tomu, že je zle nastavené neprofesionálnym poradcom, čo sa v mojej skupine stat nemôže.

           Všetci by sme si mali uvedomiť, že: “Životné poistenie sa neuzatvára preto, že niekto môže zomrieť, ale preto, že niekto musí žiť. “  

           Ak teda máte záujem o adekvátne finančné poradenstvo k pomeru ceny a kvality, alebo prácu, kde budete mať naozaj vela spokojných klientov správna voľba pre Vás je tím Diany Simanovej.

Firemné údaje

Registračné číslo NBS:  250314
Typ osoby: právnická osoba 
IČO:  52608671

DIČ: 2121087452

Meno: FINANCIE SK, s.r.o.

Adresa: Podtatranská 21

Mesto: 05801 Poprad

 

Kontakt

Mobil:  0918 028 619 

Napísať správu

 

Skupina FINANCIE SK, s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie ako podriadený finančný agent na základe zmluvy so samostatným finančným agentom, ktorým je spoločnosť FinCo Services, a.s., Pribinova 25, 811 09 Bratislava, IČO: 35 848 979. FinCo Services, a.s. je zapísaná v zozname samostatných finančných agentov vedenom NBS pod registračným číslom 4030 

 

 

Copyright © 2019 RRMN.SK. Všetky práva vyhradené! Created by Joomdev l Úprava Neexistujete.sk.