Regionálne riaditeľstvo Michala Nemčka 

SPOLOČNE MENÍME BUDÚCNOSŤ

Dávid Holod

Financiám som sa začal venovať ešte popri štúdiu, samozrejme bolo to ešte pasívne nakoľko som ešte nepracoval ako finančný sprostredkovateľ  a nemal nikoho kto by ma mohol školiť.

Mojou hlavnou motiváciou a úlohou je zvýšiť znalosť v tomto odvetví a zdieľať nadobudnuté odborné informácie a fakty s ľuďmi. Špecializujem sa najmä na zmluvné podmienky a poplatky finančných produktov.

Často krát sa stretávam s ľuďmi ktorí sú sklamaný z finančných produktov pretože ak nastane nečakaná udalosť tak nastanú aj problémy z rôznymi plneniami a najčastejšie sa to stáva z toho dôvodu že finančný poradcovia zle analyzujú potreby klienta a krytie nie je optimálne z klientových možných výdajov. Dôležite je rozumieť klientovi a vyriešiť požiadavky a problémy. To sa dá jedine vtedy, ak je schopný načúvať a následne efektívne komunikovať a dostať sa k riešeniu.  Snažím sa z klientom vybudovať vzťah ktorý bude mať perspektívu. Verím v odbornosť, ľudský a férový prístup na tomto si budujem svoj základ ktorým sa snažím pozdvihnúť úroveň a kvalitu finančného sprostredkovania. 

 

Firemné údaje

Registračné číslo NBS:  250314
Typ osoby: právnická osoba 
IČO:  52608671

DIČ: 2121087452

Meno: FINANCIE SK, s.r.o.

Adresa: Podtatranská 21

Mesto: 05801 Poprad

 

Kontakt

Mobil:  0918 028 619 

Napísať správu

 

Skupina FINANCIE SK, s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie ako podriadený finančný agent na základe zmluvy so samostatným finančným agentom, ktorým je spoločnosť FinCo Services, a.s., Pribinova 25, 811 09 Bratislava, IČO: 35 848 979. FinCo Services, a.s. je zapísaná v zozname samostatných finančných agentov vedenom NBS pod registračným číslom 4030 

 

 

Copyright © 2019 RRMN.SK. Všetky práva vyhradené! Created by Joomdev l Úprava Neexistujete.sk.